Ведення випадку й оцінка потреб дитини та її сім'ї
Ведення випадку та оцінка потреб - інноваційні технології соціальної роботи, розуміння та вміння застосовувати які покликана розвивати ця навчальна програма. Заняття будуть цікаві для спеціалістів соціальної сфери та студентів ВНЗ. Партнерством “Кожній дитині” також здійснюєтсья підготовка тренерів за цією програмою.
40 годин
  
Програма підготовки кандидатів у патронатні вихователі
Програма, яка готує сім’ї кандидатів у патронатні вихователі до прийняття усвідомленого рішення та якісного виконання обов’язків патронатного вихователя на професійній основі.
81 годин
  
На шляху до самостійного життя
Програма підвищення кваліфікації спеціалістів соціальної сфери щодо надання якісної підтримки молодих людей, які виходять з-під опіки, з метою їх повноцінної соціальної інтеграції.
66 годин
  
Як стати успішним
Програма підвищення соціальної компетентності молоді, покликана мотивувати молодих людей до пізнання самих себе та інших, спонукати до усвідомленого життєвого вибору та відповідального ставлення до власного життя, розвивати життєві навички та вміння, необхідні для повноцінної соціальної інтеграції та успішного самостійного життя.
150 годин
  
Захист дитини: сімейно орієнтований підхід
Програма є компонентом комплексної підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, які працюють в інтересах дитини, на основі компетентністного підходу.
147 годин
  
Батьківство в радість
Програма, спрямована на підтримку батьків, які виховують дітей. Вона буде цікавою для батьків, спеціалістів соціальної сфери, освітянам, представникам ГО, які працюють з сім'ями.
24 годин
  
Попередження інститулізації дітей раннього віку
Програма, яка висвітлює особливості розвитку дитини на ранньому етапі її життя, представляє методики діагностики потреб та проблем клієнтів.
56 годин
  
Подолання сімейних криз
Програма, яка висвітлює інноваційну технологію соціальної роботи з сім'ями з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, щодо активізації мережі найближчого соціального оточення дитини.
42 годин
  
Метод ненасильницького спілкування
Програма допомагає навчитися розпізнавати власні потреби та потреби інших, чути, а не лише слухати оточуючих, формує вміння вирішувати конфліктні ситуації. Метод ненасильницького спілкування буде цікавий різним аудиторіям слухачів, перш за все – спеціалістам соціальної сфери.
40 годин