Тендер на доопрацювання ЄІАС
10 червня 2022

УВАГА! Оновлення - кінцевий термін подання заявки подовжено до 09.30 год (київський час) 21 червня 2022 року. Партнерство “Кожній дитині” запрошує зацікавлені організації та компанії подати заявку для участі у тендері в рамках Проєкту “Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни”, що впроваджується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). 

детальніше
Тендер на модернізацію підсистем ЄІССС у частині інтеграції з ЄІАС
10 червня 2022

УВАГА! Оновлення - кінцевий термін подання заявки подовжено до 09.30 год (київський час) 21 червня 2022 року. Партнерство “Кожній дитині” запрошує зацікавлені організації та компанії подати заявку для участі у тендері у рамках Проєкту “Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни”, що впроваджується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). 

детальніше
Вакансія: асистент з тренінгової діяльності
03 червня 2022

Партнерство "Кожній дитині" шукає комунікабельного та творчого асистента з тренінгової діяльності для організації та координації тренінгових й інших освітніх заходів. Надсилайте свої резюме та мотиваційні листи на адресу vacancy@p4ec.org.ua  до 21 червня 2022 року.

 

детальніше
Запрошуємо спеціалістів та експертів до команди Партнерства
01 червня 2022

Партнерство "Кожній дитині" продовжує реалізацію проєкту "Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни" та розширює напрямки діяльності. Запрошуємо кваліфікованих спеціалістів, фахівців та експертів у сфері прав дитини, захисту дитини, менеджменту, адміністрування долучитися до нашої команди. 

детальніше
Вакансія асистента(-тки) проєктів
20 липня 2021

Партнерство «Кожній дитині» оголошує конкурс на посаду Асистента проєктів для забезпечення адміністративної підтримки реалізації другої фази проєкту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді». 

детальніше
Слідкуйте
Приєднуйтеся
Дивіться
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ