http://www.p4ec.org.ua/Регіональна програма DARE (Dream Achieve Realize Express)

 

Регіональна програма DARE (Dream Achieve Realize Express)

Регіональна програма "DARE: Освіта та інновації в Україні, Республіці Молдова та Румунії" ініційована організацією "Карітас Австрія".

У рамках програми Партнерство "Кожній дитині" співпрацює з українськими, молдовськими та румунськими НУО з метою забезпечення кращого майбутнього для дітей.

Місія програми полягає у забезпеченні таких умов для освіти й самооствіти дітей, за яких вони зростатимуть щасливими та відповідальними дорослими, спровожними повністю реалізувати свій потенціал.

Програма ґрунтується на переконаннях у тому, що діти ЗРОСТАЮТЬ та ДОСЯГАЮТЬ кращих результатів у сприятливому середовищі, яке враховує потреби та потенціал конкретної дитини, створює простір для висловлення мрій, потреб, думок і т.д. Діти також потребують підтримки батьків, опікунів, учителів, які здатни ЛЮБИТИ та ПІДТРИМУВАТИ їх, взаємодіяти з та заохочувати дітей у позитивний спосіб, будуючи стійкий емоційний зв’язок. Нарешті, організації, що реалізують програму хочуть розвивати свою спроможність ВПЛИВАТИ та ЗБЕРІГАТИ соціальну екосистему навчальних прсторів, досягати довгострокових цілей.