Тендер на проведення конференції

УВАГА! Оновлення - термін подання заявок продовжено до 27 травня 2024 року до 16.00 год. Партнерство “Кожній дитині” запрошує зацікавлені організації та компанії подати заявку для участі у тендері на проведення конференції  в рамках проєкту “Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату", що впроваджується спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). 

06 травня 2024

У рамках проєкту "Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату", що впроваджується Міжнародною благодійною організацією “Партнерство “Кожній дитині” (далі – Організація) за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), запрошуємо зацікавлені організації та компанії до участі у 

 

ТЕНДЕРІ НА ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ «Літня академія патронату над дитиною» відповідно до опису послуг (Додаток 1)

 

Кінцевий термін подачі заявок: 15 травня 2024 року  о 16.00 год (за київським часом). УВАГА! Оновлення - термін подання заявок продовжено до 27 травня  2024 року до 16.00 год.

 

Заявки повинні зберігати свою чинність не менше 30 днів після їх відкриття, якщо інше не передбачено Спеціальними умовами та положеннями. Постачальники повинні вказати період чинності своїх заявок, оскільки Організація може доручити виконання контрактів за заявкою, яка найкраще відповідає вимогам Тендеру, якщо на момент надходження запитів про надання товарів заявка є чинною. Організація може звернутися до Заявників з проханням про подовження періоду чинності заявок.

 

Повне запрошення до участі, форма для подання заявки та опис необхідних товарів,доступні за посиланням: https://bit.ly/3yvw1dk 

Будь-які запити про надання додаткової інформації щодо цього Тендеру повинні надсилатися на e-mail patronat@p4ec.org.ua 


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ