Шукаємо координатора з підготовки та проведення Літньої академії патронату над дитиною

Партнерство «Кожній дитині» у рамках реалізації проекту ЮНІСЕФ «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» запрошує зацікавлених консультантів та компанії до участі у конкурсі на надання послуг координатора з підготовки та проведення Літньої академії патронату над дитиною. 

19 квітня 2024

Партнерство «Кожній дитині» у рамках реалізації проекту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату», який реалізується спільно з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ, Міністерством соціальної політики України, Координаційним центру з розвитку сімейних форм виховання, Національної соціальною сервісною службою організовує проведення Літньої академії патронату над дитиною (далі – Літня академія). 

Мета проведення Літньої академії – створення платформи для обміну досвідом з питань функціонування послуги патронату над дитиною та напрацювання ідей щодо покращення процедур, форм і методів роботи для забезпечення найкращих інтересів дітей, влаштованих під патронат.

 

Учасники Літньої академії: орієнтовно 25 досвідчених сімей патронатних вихователів разом з дітьми, яким вони надають послуги з догляду, виховання та реабілітації, а також своїми дітьми (у разі наявності). Загальна чисельність учасників – 120-130 осіб (50 дорослих та 70-80 дітей). 

Програма роботи Літньої академії передбачає:

 • комплекс заходів для патронатних вихователів та їхніх помічників (дискусійні клуби, обмін досвідом, майстер-класи, консультування, психологічне розвантаження тощо);
 • розвиваючі та відпочинкові заходи для дітей з урахуванням їх віку та потреб (спортивні та розважальні заходи, ігрові програми, походи, екскурсії тощо). 

Термін проведення: друга половина червня 2024 року Тривалість: 6 днів (5 ночей).

Місце проведення: буде обрано один із оздоровчих комплексів, розташований на заході України, віддалений від інфраструктурних об’єктів, з можливістю доїзду автомобільним транспортом, наближеність до залізничної станції (не більше 60 км).

Обов’язки координатора

До обов’язків координатора буде входити участь у розробці та забезпечення реалізації затверджених Замовником концепції та програми проведення Літньої академії, зокрема:

 • надання замовнику не менше 3-х пропозицій щодо бази проведення (готелю, санаторію, оздоровчої бази, табору тощо) з урахуванням вимог, зазначених у затвердженій концепції проведення Літньої академії;
 • моніторинг запропонованих баз на відповідність вимогам, проведення переговорів з власниками;
 • організація закупівлі товарів та послуг для проведення Літньої академії, в т.ч. підготовка тендерних процедур, проектів  договорів, актів виконаних робіт;
 • планування та організація підготовки локації для проведення заходів відповідно до програми проведення Літньої академії;
 • розробка  та забезпечення логістики щодо доїзду/роз’їзду учасників;
 • надання пропозицій щодо залучення додаткових спеціалістів, персоналу для реалізації концепції Літньої академії з визначенням їх обов’язків;
 • організація реєстрації, розселення учасників та спеціалістів/експертів, залучених до проведення Літньої академії;
 • організація підготовки локацій до проведення заходів згідно із затвердженою Замовником програмою;
 • підготовка звіту та усіх фінансово-звітних документів відповідно до вимог Проекту

Для участі у конкурсі необхідно надіслати 1) резюме українською мовою за формою на електронну адресу vacancy@p4ec.org.ua та 2) мотиваційний лист із зазначенням завдання, на виконання якого подається резюме та бажаний рівень оплати послуг. Остаточно рівень оплати послуг буде визначено під час укладання договору у рамках бюджету проєкту.


Документи для участі у конкурсі необхідно надіслати до 18.00 год 8 травня 2024 року. 


КОНТАКТИ:

Партнерство «Кожній дитині»

Тел./факс: +38 044 388 5179

Ел. пошта: vacancy@p4ec.org.ua


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ