Конкурсний відбір спеціалістів для надання послуг з методичного та організаційного супроводу реалізації проекту в областях України

Партнерство «Кожній дитині» оголошує конкурс з метою відбору спеціалістів для надання послуг з методичного та організаційного супроводу реалізації проекту «Розвиток та зміцнення патронату над дитиною в Україні», що здійснюється за фінансування Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. 

01 лютого 2024

Партнерство «Кожній дитині» оголошує конкурс з метою відбору спеціалістів для надання послуг з методичного та організаційного супроводу реалізації проекту Розвиток та зміцнення патронату над дитиною в Україні (надалі – Проєкт), що здійснюється за фінансування Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Цей проект ініційовано спільно із  Міністерством соціальної політики України для удосконалення діючої моделі послуги патронату над дитиною – пошуку та апробації нових підходів і механізмів забезпечення права кожної дитини на сімейне виховання.  Основна мета проєкту: сприяння розвитку в територіальних громадах послуг патронату над дитиною, покращення їх якості, забезпечення доступності для вразливих сімей з дітьми як альтернативи інтернатним закладам. Терміни реалізації: лютий 2024 р. – липень 2025 р.

Важлива роль у досягненні мети та завдань проєкту відведена спеціалістам із методично-організаційного супроводу реалізації проєкту (регіональним координаторам), які працюватимуть на рівні області та надаватимуть підтримку та технічну допомогу службі у справах дітей обласної військової адміністрації, службам у справах дітей міських, селищних, сільських рад, центрам соціальних служб та центрам надання соціальних послуг територіальних громад в організації та підтримці проведення інформаційних і рекрутингових кампаній для кандидатів у патронатні вихователі та їх помічників, навчальних заходів для фахівців із соціальної роботи та заходів з підтримки дітей, які виховуються у сімейних формах виховання, дітей та сімей у складних життєвих обставинах, а також апробації нових моделей послуги патронату над дитиною.

Надання послуг із методичного та організаційного супроводу матиме на меті забезпечити реалізацію Проєкту у відповідній територіальній одиниці відповідно до технічного завдання та календарного плану Проєкту, що включатиме виконання таких завдань

  • Здійснення моніторингу та проведення аналізу даних, наявних у службах у справах дітей обласної військової адміністрації щодо стану і руху дітей з цільової групи.
  • Проведення моніторингу потреб дітей з цільової групи, які перебувають у регіоні та підготовка запитів щодо надання гуманітарної допомоги. 
  • Здійснення моніторингових візитів до закладів, місць проживання сімей з дітьми з цільової групи, обговорення з ними нагальних проблем, визначення потреб, сприяння врегулюванню конфліктних ситуацій самостійно або із залученням інших спеціалістів.
  • Надання інформаційної, консультаційної, методичної, технічної та організаційної підтримки керівникам та спеціалістам територіальних громад щодо проведення кампаній з пошуку та відбору кандидатів у патронатні вихователі, сімейні форми виховання; щодо організації та проведення навчання для кандидатів та спеціалістів громад; щодо проведення інформаційних та навчальних заходів для дітей та сімей на рівні громади. 
  • Надання інформаційної, консультаційної, методичної, технічної та організаційної підтримки щодо організації публічних заходів та взаємодії із місцевими медіа, представниками неурядових організацій, релігійних громад, підприємцями та іншими зацікавленими сторонами. 
  • Підготовка звітів, інформаційно-аналітичних матеріалів щодо реалізації Проєкту, історій та описів випадків, організація публікацій у місцевій пресі та соціальних мережах.
  • Аналіз ризиків щодо виконання завдань Проєкту та надання пропозиції щодо їх усунення чи мінімізації.
  • Участь у зустрічах команди Проєкту, партнерів щодо планування та реалізації Проєкту, участь та координація дій з іншими проектами та партнерами, які працюють на рівні області (за потребою).

Основні вимоги до кандидата:

Знання системи та законодавства у сфері забезпечення прав дитини, і зокрема патронату над дитиною; знання специфіки та особливостей регіону, високі організаторські та комунікативні навички, досвід та навички ведення перемовин в т.ч з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування; здатність працювати як індивідуально так і командно на визначені в проєкті результати та в умовах напруженого графіку; вміння працювати з масивами інформації, впевнене користування ПК та пакетом офісних програм; добросовісність, професійність, відповідальність, гнучкість та адаптивність в організації процесу роботи та реагуванні на нові обставини. 

 

У рамках виконання договору із надання послуг відібраний спеціалісти звітуватиме та буде взаємодіяти із визначеним безпосереднім керівником, а також інформуватиме про завдання проекту керівника служби у справах дітей відповідної обласної військової адміністрації та буде узгоджувати з ним щотижневий план роботи.

 

Умови та термін надання послуг

Партнерство «Кожній дитині» укладе відповідний договір з відібраними спеціалістами на термін 15-18 місяців (до липня 2025 року). Обсяг надання послуг та винагорода буде визначена при укладанні договору. 

 

Для участі у конкурсі просимо усіх зацікавлених кандидатів:

1) ознайомитися з коротким описом змісту проєкту «Розвиток та зміцнення патронату над дитиною в Україні» за лінком https://bit.ly/3SymacR 

2) надіслати резюме українською мовою за формою Партнерства «Кожній дитині» (завантажити можна тут https://bit.ly/35BOfM2

3) надіслати короткий супровідний лист в якому описати досвід та мотивацію, вказати область щодо якої можете надавати зазначені вище послуги, місце перебування та наявність технічних можливостей надання послуг.  

 

Усі документи просимо надсилати на адресу vacancy@p4ec.org.ua з поміткою «Регіональний координатор – область». Співбесіди з кандидатами будуть проводитися щоденно відповідно до надісланих зацікавлень, договори будуть укладатися одразу після узгодження. Перший розгляд надісланих заявок буде проведено 12 лютого, 15 лютого, 20 лютого та  26 лютого 2024 року, надалі (за необхідності) відбір буде відбуватися 5 та 25 числа місяця. 

 

КОНТАКТИ:

Зінаїда Кияниця

заступник директора з реалізації програм 

Партнерство «Кожній дитині»

ел. пошта: vacancy@p4ec.org.ua


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ