Запрошуємо експертів, спеціалістів та тренерів до команди нового проекту із розвитку патронату над дитиною в Україні

Партнерство "Кожній дитині" планує розпочати реалізацію проєкту "Розвиток та зміцнення патронату над дитиною в Україні". Запрошуємо кваліфікованих спеціалістів, фахівців та експертів у сфері прав дитини, захисту дитини, розвитку соціальних послуг, менеджменту, адміністрування долучитися до нашої команди. 

28 січня 2024

У лютому 2024 року Партнерство "Кожній дитині" планує розпочати реалізацію проєкту Розвиток та зміцнення патронату над дитиною в Україні з метою забезпечення права дитини на зростання у сімейному середовищі через розвиток в територіальних громадах патронату над дитиною, покращення якості та забезпечення доступності для вразливих сімей з дітьми як альтернативи інтернатним закладам.

Діяльність проекту передбачає:

 • Збільшення чисельності територіальних громад, в яких буде діяти послуга патронату над
  дитиною, шляхом удосконалення вимог, процедур інформування, відбору та підготовки кандидатів у патронатні вихователі та їх помічників; підвищення професійної компетентності та покращення міжвідомчої та міждисциплінарної взаємодії управлінців та спеціалістів територіальних громад, відповідальних розвиток послуг патронату та попередження інституалізації дітей;
 • Забезпечення доступності та покращенню якості послуги патронату над дитиною шляхом розробки та апробації в 15 територіальних громадах моделі надання підтримки патронатному вихователю у догляді за дітьми оплачуваним помічником, який є працівником соціального закладу, який надає соціальні послуги; використання послуги патронату над дитиною для перепочинку батьків, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, які виховують дитину з інвалідністю; супервізії та системи підвищення професійної компетентності надавачів послуги патронату над дитиною, в тому числі з врахуванням їх спеціалізації;
 • Підтримка вразливих сімей з дітьми та забезпеченню прийняття рішень з врахуванням найкращих
  інтересів дитини, шляхом забезпечення психологічного супроводу в процесі влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя та реінтеграції в постійне сімейне середовище; здійснення комплексної підтримки та соціального супроводу сім’ї дитини, зокрема навчання відповідальному батьківству. активне залученням родинного середовища, друзів для подолання складних життєвих обставин; надання благодійної допомоги та підтримки, сім’ям-надавачам послуг патронату над дитиною,
  а також сім’ям, в які повертаються діти які перебували під патронатом.
 • Проведення моніторингу стану дітей, які перебувають в усіх формах альтернативною догляду, та їх підтримка у задоволенні основних потреб;
 • Підвищення спроможності спеціалістів соціальних підрозділів різних рівнів та надавачів соціальних послуг, сімей, які здійснюють догляд та виховання влаштованих до них дітей, персоналу інтернатних закладів щодо захисту дітей, забезпечення їхніх основних потреб у надзвичайних ситуаціях. 
Детальніше з коротким описом проєкту можна ознайомитися за цим посиланням

Запрошуємо до співпраці на конкурсній основі експертів, спеціалістів та тренерів для виконання таких завдань проєкту з лютого 2024 року (з дати підписання договору на виконання проекту):

 • Старших експертів та експертів із розробки навчальних програм, координації проведення навчання груп кандидатів у сімейні форми виховання та патронатних вихователів, надання консультаційної, інформаційної та організаційної підтримки партнерами у всіх областях України; надання супервізійної підтримки сертифікованим тренерам у підготовці, під час та після проведення навчання кандидатів.
 • Експерт з координації комунікацій, зв'язків з іншими національними проектами, управління та нагляду за виробництвом інформаційних матеріалів, проведення заходів з інформування, навчання та відбору кандидатів на місцевому рівні. 
 • Екпертів із розробки додаткових навчальних матеріалів та (або) внесення змін та доповнень до існуючих матеріалів Програми підготовки кандидатів в усиновлювачі, опікуни та піклувальники, прийомні батьки та батьків-вихователів ДБСТ, патронатних вихователів. 
 • Старших експертів, експертів, спеціалістів із розвитку патронату над дитиною, координації діяльності проекту на рівні громад, надання підтримки керівникам та спеціалістам територіальних громад щодо розвитку патронату над дитиною, сімейних форми виховання, підтримки вразливих сімей і дітей, у т.ч. ВПО, дітей з інвалідністю, багатодітних сімей. 
 • Старшого експерта, експертів та спеціалістів із проведення аналізу практики функціонування патронату над дитиною, розробки правових аспектів функціонування та рекомендацій щодо можливих змін законодавства; надання консультацій щодо юридичних та соціальних аспектів у процесі функціонування сімей патронатних вихователів,  а також сімейних форм виховання. 
 • Старших експертів, експертів та спеціалістів з первинного збору даних, моніторингу становища дітей в альтернативному догляді (сімейні форми виховання, заклади тимчасового влаштування МСП, МОЗ, приватні); розробки інструментів моніторингу; вторинної перевірки та анілізу даних; підготовки аналітичних таблиць, звітів та презентацій. 
 • Експертів та спеціалістів із проведення закупівель, поширення інформації та проведеня консультацій із потенційними постачальниками, організація логістики та відправлення благодійної допомоги отримувачам, проведення документування усіх процесів закупівель та надання благодійної допомоги. 
 • Експертів, спеціалістів та фахівці із надання адміністративних послуг з організації та проведення інформаційних заходів, навчальних заходів - тренінгів, семінарів, вокршопів, майстер-класів; із надання адміністративних послуг для інформаційної та організаційної підтримки проведення заходів для громад - учасників проекту відповідно до визначених завдань, а також на рівні області для представників широкої громадськості, медіа, органів державної влади, виконавчої влади та місцевого самоврядування. 
 • Експертів, спеціалістів та фахівців з управління, менеджменту та адміністрування грантів, забезпечення управління партнераствами на національному, регіональному та місцевому рівнях, ведення звітності, моніторингу та оцінки, забезпечення обліку роботи експертів, підтримки адміністративної діяльності проєкту, підготовка інформації про діяльність проекту та результати у різних форматах. 
 • Сертифікованих тренерів для проведення навчання з пошуку та відбору кандидатів у патронатні вихователі; навчання кандидатів в усиновлювачі, сімейні форми виховання, патронатні вихователі; міжвідомчої взаєможії та роботи міждисциплінарної команди у процесі розвитку та підтримки сімейних форм виховання та патронату, а також інших дотичних тем до напрямків роботи проєкту. 

Зверніть увагу: експертка/експерт може залучатися для виконання кількох завдань одночасно або послідовно.

 

Основні вимоги до експертів, спеціалістів та фахівців:

 • вища освіта у відповідній сфері (для старших експертів - доктор або кандидат наук)
 • досвід роботи у соціальній сфері та сфері забезпечення прав дитини щонайменше 3 роки;
 • досвід професійної діяльності у сфері завдання щонайменше 15 років для старших експертів, 5 років для експерта, щонайменше 1 рік для спеціаліста/фахівця; 
 • досвід роботи проектах, що фінансувалися міжнародними донорами, буде перевагою;
 • організованість, проактивність, відповідальність, вміння дотримуватися дедлайнів;
 • вільне володіння українською мовою;
 • володіння програмами пакету MS Office на рівні необхідному для виконання очікуваних завдань.

 

Для участі у конкурсі необхідно надіслати 1) резюме українською мовою за формою на електронну адресу vacancy@p4ec.org.ua та 2) мотиваційний лист із зазначенням завдання, на виконання якого подається резюме та бажаний рівень оплати послуг. Остаточно рівень оплати послуг буде визначено під час укладання договору у рамках бюджету проєкту. 

 

Резюме приймаються приймаються на постійній основі до грудня 2024 року. Перщий розгляд та відбір заявлених кандидатів відбуватиметься 1, 2, 5, 12, 20 та 26 лютого, а надалі 5, 15 та 25 числа кожного місяця. Партнерство розглядатиме лише повні заявки та контактуватиме лише з кандидатами, які відповідають основним вимогам та у разі, якщо на заявлені напрями діяльності та завдання ще не відібрано виконавців. У разі потреби Партнерство буде залучати відібраних експертів до виконання завдань до закінчення фінального строку формування експертного пулу.

 

КОНТАКТИ:

Партнерство «Кожній дитині» 

Тел./факс: +38 044 388 5179

Ел. пошта: vacancy@p4ec.org.ua


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ