Тендер на закупівлю канцелярських товарів

УВАГА! Оновлення - термін подання заявок продовжено до 20 листопада 2023 року до 16.00 год. УВАГА! Оновлення - термін подання заявок продовжено до 1 грудня 2023 року до 16.00 год. Партнерство “Кожній дитині” запрошує зацікавлені компанії та підприємства до участі в тендері із закупівлі канцелярських товарів, що проводиться в рамках Проєкту “Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді”,який впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій. 

02 листопада 2023

У рамках “Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді”, що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій, Міжнародна благодійна організація “Партнерство “Кожній дитині” (далі – Організація) запрошуємо зацікавлені компанії та підприємства до участі у 

ТЕНДЕРі НА ЗАКУПІВЛЮ КАНЦЕЛЯРСЬКИХ ТОВАРІВ відповідно до опису (Додаток 1)

  

Кінцевий термін подачі заявок: 09 листопада 2023 року о 16.00 год (за київським часом). 

УВАГА! Оновлення - термін подання заявок продовжено до 20 листопада 2023 року до 16.00 год.

УВАГА! Оновлення - термін подання заявок продовжено до 1 грудня 2023 року до 16.00 год.

 

Заявки повинні зберігати свою чинність не менше 30 днів після їх відкриття, якщо інше не передбачено Спеціальними умовами та положеннями. Постачальники повинні вказати період чинності своїх заявок, оскільки Організація може доручити виконання контрактів за заявкою, яка найкраще відповідає вимогам Тендеру, якщо на момент надходження запитів про надання товарів заявка є чинною. Організація може звернутися до Заявників з проханням про подовження періоду чинності заявок.

 

Будь-які запити про надання додаткової інформації щодо цього Тендеру повинні надсилатися на e-mail: spilno@p4ec.org.ua

 

Повне запрошення до участі, форма для подання заявки та опис необхідних товарів, доступні за посиланням:  

https://bit.ly/3tXQq8u


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ