Шукаємо експертів для проведення тренінгу із формування груп взаємопідтримки

Запрошуємо експерта для проведення тренінгу з формування груп взаємопідтримки для вразливих верств населення з подальшим методичним супроводом в рамках проєкту СПІЛЬНО.Соціальні послуги.

20 березеня 2023

Проект «СПІЛЬНО» впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій на чолі із Українська мережа за права дитини за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW). Партнерство «Кожній дитині» працює з громадами Івано-Франківської, Черкаської областей та містом Чернігів. Тривалість проекту: вересень 2022 року – лютий 2024 року. Детальніша інформація про проект, результати та напрацювання першої фази представлена на сайті проекту.  

 

Одне з ключових завдань Проекту – налаштувати стабільну систему соціальних послуг, яка виявлятиме ризики та вчасно на них реагуватиме, а також забезпечити громади необхідною інфраструктурою для надання соціальних послуг, в тому числі, із залученням потенційних та безпосередніх отримувачів послуг. 

 

З метою виконання цього завдання шукаємо експерта для проведення чотирьох дводенних тренінгив в громадах проєкту для спеціалістів соціальної сфери, громадських організацій, активних громадян з питань формування та діяльності груп взаємопідтримки та подальшого їх супроводу.

 

Основні вимоги до експерта:

  • вища освіта; 
  • відповідний професійний досвід у соціальній сфері;
  • досвід роботи за темою щонайменше 3 роки; 
  • досвід роботи у соціально-гуманітарній сфері щонайменше 5 років;
  • досвід роботи проектах, що фінансувалися міжнародними донорами, буде перевагою;
  • організованість, проактивність, відповідальність,;
  • вміння дотримуватися дедлайнів;
  • вільне володіння українською мовою;
  • володіння програмами пакету MS Office на рівні необхідному для виконання очікуваних завдань.

 

Для участі у конкурсі необхідно надіслати резюме українською мовою за формою (додається), та цінову пропозицію на ел. адресу vacancy@p4ec.org.ua з поміткою «Експерт Спільно». Резюме приймаються до 5 квітня 2023 року. Партнерство розглядатиме лише повні заявки та контактуватиме лише з кандидатами, які відповідають основним вимогам. 

 

КОНТАКТИ:

Партнерство «Кожній дитині» 

Тел./факс: +38 044 388 5179

Ел. пошта: spilno@p4ec.org.ua 

 


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ