Станьте тренером та долучіться до процесу підготовки майбутніх супергероїв для дітей!

Партнерство «Кожній дитині» за підтримки Міністерства соціальної політики України оголошує конкурсний відбір тренерів для підготовки за програмою підготовки патронатних вихователів. До участі у конкурсі запрошуються досвідчені тренери з усієї України (як спеціалісти ЦСССДМ, так і представники громадських організацій, благодійних фондів, навчальних закладів...)

21 червня 2018
Першу групу національних тренерів з підготовки кандидатів у патронатні вихователі було підготовано у 2016 році

ПРО ПРОЦЕС ПІДГОТОВКИ

Підготовка тренерів здійснюватиметься у рамках проекту "Громади для дітей"* за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні та передбачатиме три обов’язкові етапи:

  • І етап – підготовчий: самостійне опрацювання нормативно-правових документів, інформаційно-методичних матеріалів з питань захисту дітей, підтримки сімей з дітьми, особливостей запровадження послуги патронату над дитиною.
  • ІІ етап – навчальний: участь у 6-денному тренінгу (наприкінці липня, або ж у другій половині серпня) та супервізійній зустрічі (2 дні).
  • ІІІ етап – практичний: відпрацювання тренерських навичок за програмою в процесі підготовки однієї групи патронатних вихователів.

Навчання проводитимуть досвідчені експерти та тренери Партнерства «Кожній дитині».

 

Після проходження всіх етапів підготовки успішні учасники отримають сертифікат тренера Міністерства соціальної політики та Партнерства «Кожній дитині», що надасть їм право здійснювати підготовку патронатних вихователів за державною програмою.

ПРО КОНКУРС


Основні вимоги до кандидатів включають:

  • наявність вищої освіти;
  • досвід соціальної роботи (не менше 3 років);
  • практичні навички (не менше 1 року) у проведенні тренінгів;
  • досвід співраці з обласними/міськими ЦСССДМ (перевага для учасників, які не працюють в ЦСССДМ).

Якщо ви відповідаєте цим вимогам, заповнюйте заявку до участі у конкурсі до 10 липня 2018 року. Анкети, з незаповненими полями чи надіслані після зазначеної дати, розглядатися не будуть. Результати конкурсного відбору будуть доведені усім кандидатам 17 липня 2018 року.


Відбір учасників підготовки відбуватиметься на конкурсній основі, що також передбачає проходження співбесіди.

З відібраними учасниками Партнерство "Кожній дитині" укладе договір про співпрацю (у якому будуть викладені детальні умови участі у програмі).

 

Організатори залишають за собою право відмовити в участі тренерам у зв’язку з обмеженою кількістю місць. 

ПРО УМОВИ УЧАСТІ

 

Організатори переймають на себе витрати на харчування, проживання учасників та забезпечення роздатковими матеріалами (тренінгові модулі та робочі зошити). 

Витрати на проїзд до місця проведення навчання та у зворотному напрямку повинні бути сплачені учасниками, або ж стороною, яка їх відряджає.

КОНТАКТ

 

Якщо у вас виникли питання щодо конкурсу та процесу відбору, звертайтеся до

Ольги Павлик, менеджера тренінгових програм Партнерства «Кожній дитині» за тел.:  +38 050 330 51 79, або ел.поштою: o.pavlyk@p4ec.org.ua.  

Для довідки:


Проект "Громади для дітей: розвиток якісних послуг альтернативного догляду дітей в об'єднаних територіальних громадах у контексті реформ деінституціалізації та децентралізації в Україні" - це ініціатива Партнерства "Кожній дитині", що підтримана Посольством Великої Британії та покликана поширити у якомога більшій кількості громад нашої держави послуги патронату над дитиною.

 

Патронат над дитиною - це послуга тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання нею, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. 

Послуга вперше запроваджена МБО «Партнерство «Кожній дитині» у  2009 році. На сьогодні в Україні діє 38 патронатних сімей: у Волинській (1), Дніпропетровській (1), Київській (8), Кіровоградській (2), Миколаївській (2),  Полтавській (1), Сумській (1), Черкаській (6), Чернігівській (4), Харківській (6), Херсонській (4) областях та м. Києві (2).


Патронатний вихователь - це особа, яка, із залученням допомоги членів її родини, надає послугу патронату над дитиною. Як сам патронатний вихователь, так и його/її добровільний помічник, є професійними надавачами послуг, здійснюють свою діяльність на основі трудового договору та обов'язково попередньо проходять спеціальне навчання за відповідною програмою підготовки.

 

Ця програма - Програма підготовки патронатних вихователів - розроблена Партнерством «Кожній дитині» й затверджена наказом Мінсоцполітики 19.08.2017 № 1349.


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ