Розпочалася друга фаза проекту "Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя"

Молоді люди з 16 регіонів України взяли участь у тренінгу "Розвиток тренерської майстерності" та провели разом три захоплюючі дні, сповнені інтенсивного навчання, нових знайомств та спілкування.

14 жовтня 2015
Учасники проекту

У серпні 2015 року стартувала друга фаза проекту "Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя". Було оголошено про конкурсний відбір для підготовки молодіжних тренерів. Наразі нова група об’єднує 24 учасники, зокрема представників громадських та благодійних організацій, закладів та організацій соціальної сфери, молодіжних активістів з 16 регіонів України. У вересні вони успішно пройшли конкурсний відбір, а вже 8-10 жовтня 2015 року відбулась їх перша спільна зустріч під час тренінгу "Розвиток тренерської майстерності".

Метою заходу було опанування учасниками базових навичок молодіжного тренера та  підготовка до проведення тренінгових занять із вразливою молоддю. На початку тренінгу учасники ознайомилися з метою діяльності та стратегічними цілями "Партнерства "Кожній дитині", а також більш детально – із завданнями та шляхами реалізації проекту "Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя".


Надалі, завдяки невтомному супроводу команди тренерів, учасники розглянули особливості тренінгу як інтерактивної форми навчання, структуру та атрибути тренінгового заняття; опанували на практиці форми та методи роботи в рамках тренінгу; проаналізували методи управління груповою динамікою, а також можливі труднощі під час проведення занять та шляхи їх вирішення. Крім того, учасники колективно створили власну пам’ятку тренера та поповнили свої «тренерські валізи» різноманітними вправами та іншими інтерактивними методами роботи з молоддю.

Насичені подіями, спілкуванням та позитивними емоціями дні минули дуже швидко. Майбутні тренери отримали нові теоретичні та практичні знання, знайшли нових друзів та стали згуртованою командою. Учасники різного віку, з різними професійним досвідом та з різних міст України активно спілкувалися й співпрацювали один з одним під час тренінгу.

Завершився захід підготовкою індивідуальних мета-планів створення молодіжних клубів. Насамкінець майбутні тренери отримали перше "домашнє завдання", до виконання якого вони взялися з величезним ентузіазмом одразу ж після повернення додому.

Вже за місяць на учасників чекає нова зустріч – тренінг за програмою "Як стати успішним", за яким слідуватиме проведення занять для вразливої молоді. Надалі молодіжних тренерів підтримуватиме команда менторів.

Попереду на нас чекає довга дорога, але наша подорож сповнена підтримки тих, хто небайдужий!

***

Детальніше про проект

Проект "Молодь для молоді" спрямований на втілення соціальних змін в інтересах вразливої молоді, представників місцевих громад шляхом розвитку навичок фасилітації та лідерства молодіжних тренерів, підвищення їх обізнаності про соціальні права та розвитку мережі молодіжних клубів.

Проект "Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя" впроваджується Міжнародною благодійною організацією "Партнерство "Кожній дитині" з 2014 року за фінансової підтримки Посольства Фінляндії в Україні.

Теги:  "Молодь для Молоді" випускники інтернатів молодь позбавлена батьківського піклування клуби соціальна інтеграція тренінги

Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ