26 січня 2016 року Верховною Радою було прийнято Закон України № 936-VII, завдяки якому стало можливим експериментальне запровадження протягом 2016 – 2018 років послуги патронату над дитиною. Рік по тому – саме час поглянути на проміжні результати експерименту.
Партнерство «Кожній дитині» шукає людей, охочих присвятити власний час і зусилля для того, аби допомогти дитині, позбавленій батьківського піклування, зберегти спогади про перші роки свого життя. Запрошуємо стати волонтерами проекту "Книжка про мене".
У Києві відбудеться Платформа обміну досвідом між спеціалістами соціальної сфери, представниками НУО, волонтерами, викладачами ВНЗ, чия робота пов’язана з наданням допомоги внутрішньо переміщеним сім’ям та дітям.
У рамках проекту технічної допомоги Європейського Союзу місту Маріуполю залученими тренерами Партнерства проведено 4 тренінги з використання моделі оцінки потреб дитини та її сім’ї та технології ведення випадку.
Партнерством «Кожній дитині» сформовано групу майбутніх національних тренерів та проведено перший етап навчання за програмою підготовки патронатних вихователів.
Партнерство «Кожній дитині» починає приймати заявки на отримання міні-грантів з метою підтримки проектів із просування соціальних прав та реалізації соціальної політики на рівні громад.
Партнерство "Кожній дитині" за підтримки Міністерства соціальної політики України оголошує конкурсний відбір тренерів для проведення навчання кандидатів у патронатні вихователі.
12 квітня 2016 року Партнерство “Кожній дитині” спільно з Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення “Простір гідності” сертифікувало 30 тренерів, які пройшли комплексну тривалу підготовку (червень 2015 – лютий 2016) щодо використання методу Ненасильницького спілкування (ННС)*.
6-8 квітня 2016 року Партнерство "Кожній дитині" запрошує спеціалістів соціальної сфери, які працюють з сім’ями, дітьми та молоддю, до участі у тренінгу "Супервізія та медіація в соціальні сфері: теорія і практика".
Партнерство "Кожній дитині" запрошує молодих людей та організації, які працюють з молоддю, до співпраці у поширенні знань про соціальні права через навчальну гру Ради Європи "Країна Гідності. Вивчення соціальних прав через освіту з прав людини".