09 квітня 2015

Законопроект №2254  було рекомендовано до прийняття за основу на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму 8 квітня 2015 року.

 
27 березеня 2015

27 березня 2015 року Партнерство «Кожній дитині» приймало гостей із Всесвітнього дитячого фонду. За 11 років плідної роботи разом, ми реалізували низку проектів та маємо можливість імплементувати кращий європейський досвід розвитку послуг з урахуванням найкращих інтересів дитини та сім’ї в Україні. 

 
02 березеня 2015

27 лютого 2015 року за сприяння Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» та за фінансової підтримки Посольства Фінляндії в Україні у рамках проекту «Молодь для молоді» відбувся відкритий простір «Знай свої права – змінюй життя». 

 
25 лютого 2015

25 лютого 2015 року в Київській облдержадміністрації відбулася презентація проекту Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації і Міжнародної благодійної організації Партнерство «Кожній дитині» «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській області», який буде реалізований за допомогою фінансування ЄС.

 
19 лютого 2015

Міжнародна благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині» запрошує активну молодь, представників молодіжних організацій, які надають підтримку вразливій молоді, до участі у конференції за технологією відкритого простору «Знай свої права – змінюй життя».

 
16 січня 2015

Партнерство «Кожній дитині» оголошує конкурс на посаду спеціаліста з комунікацій та фандрейзингу, основна відповідальність якого полягатиме в організації комунікаційної та фандрейзингової діяльності. Для участі необхідно надіслати заповнену форму резюме та супровідний лист до 25 січня 2015 року.

 
23 грудня 2014

17-18 грудня в Києві відбулася Міжнародна конференція “Роль та вплив громадських організацій на державну політику щодо забезпечення прав дитини: європейські та українські перспективи”. Головним організатором заходу став Структурний осередок Німецько-Польсько-Українського Товариства в Україні за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

 
09 грудня 2014

Влітку Партнерство «Кожній дитині» розпочало реалізацію проекту «Молодь для молоді: знай свої права, змінюй життя» з метою розвитку потенціалу молоді для втілення громадянських і соціальних прав, представлення інтересів та лобіювання змін в інтересах соціально незахищених однолітків. 

 
20 жовтня 2014

Ініціатива “Родина Маи?дан” запрошує школярів міста Києва віком від 11 до 15 років взяти участь у Міжнародному музичному таборі “Діти сходу та заходу разом”, якии? відбудеться з 27 жовтня до 1 листопада 2014 року в м. Буча Київської області.

 
06 жовтня 2014

Ви – тренер? Маєте досвід роботи з соціально-незахищеними категоріями молоді? Запрошуємо Вас до участі в проекті "Молодь для молоді: знай свої права, змінюй життя". 

 
RSS